Buraya 720x90 haftalık reklam verebilirsiniz, tıkla ve daha fazla bilgi edin

Güncelleme Yeni güncelleme yayında!

• Konbuyu başlatan Siraç Özmen 
  • Başlangıç tarihi
  • 215
Siraç Özmen
2px">

Siraç Özmen 

Ayın En iyi Posteri
Aktiflik Süresi
15s 40dk
Web sitesi
uxplima.com
Discord
siracozmen
Instagram
siracozmen01
Steam
siracozmen
bannerkalp-png.1593

:mc_386-0:
Bir güncellemeyi daha tamamladık, yayındayız!
Merhaba mine-block.com halkı, bugün sizler ile yeni güncellemede nelerin değiştiğine bakacağız, ne büyük bir güncelleme ne küçük bir güncelleme hadi gelin göz atalım!

:mc_403-0: Premium üyeliğinin avantajları ve fiyatları hk.

Forum olarak artık daha stabil ve basit bir sisteme geçiş yapıyoruz "all-in-one" diyebileceğimiz bir düzenleme yaptık artık Premium'un fiyatı 150₺ ve 3 aylık, Premium flaması içerisine forum içerisinde satış yetkisi, limitsiz imza karakterleri ve daha bir sürü şey ekledik eğer ki merak ediyor iseniz Hesap yükseltmelerine göz atabilirsiniz.

:mc_403-0: Forum içerisinde ki satış sistemi artık değişiyor
Daha az önce bahsettiğimiz gibi. Satış yetkisi artık sadece Premium üyelikte bulunmaktadır, forum içerisinde ki takım sistemi artık bulunmamaktadır herkes genel olarak Satacaklarınız kategorisinde satış yapacaktır, bilişim firmaları ise Firmalar bölümünde satış konularını açacaklar.

:mc_403-0: Reklam alanları küçülüyor, kullanıcı deneyimi yeni bir boyuta geçiyor
Bu güncellemeyi duyurmak için biraz geciktik, özür dileriz, artık reklam alanları küçülüyor ve responsive'yi etkilemeyecek bir biçimde yerleştiriliyor, kullanıcı deneyimi açısından reklam alanlarımızı küçültmeye karar aldık.

:mc_403-0: Beğendim! Beğenmedim!
Beğen ve beğenmedim ikonlarını değiştirdik, artık daha basit ve minecraft"çıl" duruyor.

Ve işte bu kadar, bir güncelleme notunun sonu!
Önerileriniz ve ya şikayetleriniz için bana PM üstünden ulaşabilirsiniz ve ya destek talebi açabilirsiniz, bu güncelleme hakkında fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz, iyi forumlar mine-block.com!

Bu konu yeni şeyler eklenince güncellenecektir bu konuyu takip etmek istiyor isen üstte ki takip et düğmesine tıklayabilirsin!

(Not olarak bu güncelleme aslında hala yapım aşamasında bazı sistemler deneme amaçlı eklenmiştir kaldırılma olasılığı olabilir, isteğe göre yapılmış olan bir güncellemedir.)

Konuyu görüntüleyenler