Buraya 720x90 haftalık reklam verebilirsiniz, tıkla ve daha fazla bilgi edin

XBox x Discord Ortaklığı !

  • Konbuyu başlatan GrapP
  • Başlangıç tarihi
  • 498
GrapP

GrapP

┍━━━BM━━━♔━━DSGN━━┑

Katılım
19 Ara 2021
Mesajlar
35
Tepkime puanı
33
Aktiflik Süresi
0
Puanları
0
Minecraft
Discord
BahaBey#0463
Geçtiğimiz son 3 ay boyunca, XBox Game Pass kullanıcıları oldukça memnun! Bunun nedeni; elbette firmanın oyuncu kullanıcılarını dinlemesi ve istenilen oyun türlerine göre oyunları ücretsiz bir şekilde oynamaya sunması. Elbette her oyunu ücretsiz bir şekilde sunmak için kendi aralarında karar almıyorlar. Oyunu yayımlayan firmayla konuşuyorlar vee.. Bu kısmı bizi ilgilendirmez, değil mi? Biz en iyisi konumuza dönelim.
Ondan önce, XBox & XBox : Game Pass 'in ne olduğundan kısaca bahsetmeme izin verin lütfen.

XBox Nedir ?​

XBox; sanılanın aksine sadece bir firma değil, aynı zamanda bir oyun konsoludur. Günümüzde çıkan oyun konsolları ile birlikte her geçen gün yeniliğine yenilik katan XBox , içerisinde RTX teknolojisini de barındırmaktadır. XBox kullanıcılarının daha keyifli vakit geçirebilmesi için de Game Pass ayrıcalıklarının barındığını biraz önce de söylemiştim.
XBox : Game Pass , sadece XBox Kullanıcılarının değil, bilgisayar kullanıcılarının dahi faydalanabildiği, olağanüstü bir p2p platformu..
..2020 dönemlerinde ücretsiz bir aylık dönemlerinde, hatırlayacak olursanız ki ayriyetten herkese +1 aylık Discord Nitro 'da hediye etmeye başlamışlardı. Başta Türkiye olmak üzere, dünyanın dört bir çapında Discord üzerinde Boost ve Boostlu Hesap satışlarının ticareti dönmeye başlamıştı. Normalde Discord & platformlarında hiçbir şekilde hesapların veya ayrıcalıkların ticareti dönemezdi. Her ne kadar bu yöntemleri uygulayan kişiler bu konu hakkında Legal olarak bahsetse de aslında Illegal bir yöntemdir. Türkiye 'de henüz bununla alakalı bir söylenti geçmiş olmasa da başta ABD olmak üzere Hindistan ve Çin gibi ülkelerde bu işi yapan kişilerin hesaplarının devre dışı kalması ile birlikte hapis cezasına çarptırıldığı söyleniyor. Kesin bir bilgi olmaması sebebiyeti ile kaynak paylaşmak istemiyorum.507270
XBox : Series X Oyun Konsolu & Kolu. A0.1Xbox game pass ocak 2022 takvimi belli oldu143420 0

XBox : Game Pass 'e ait Ocak 2022 planına göre çıkması planlanan oyunlar. A0.2

XBox x Discord Ortaklığı!​

Asıl konumuza dönücek olursak; yakın bir tarihte, SteelSeries markasının da kendi uygulama platformu üzerinden Discord ile işbirliğinin başladığını hatırlatmak isterim. Forumumuzun üyelerinden biri olan @UmudBey 'in yer aldığı gibi; '' Discordun SteelSeries ortaklığı şerefine Discord herkese 3 aylık boostlu nitro veriyor ''. Tabiiki yine bu boost ve boostlu hesapların ticareti dönmeye başladı ve Discord buna yine çözüm üretemiyor.. Belki de böyle olmasını istiyorlardır ? Mantıklı.

Peki, SteelSeries ve XBox Ne Alaka?

Dediğinizi duyar gibiyim. İki firmanın alakadar olmasının sebebi, SteelSeries 'in sunmuş olduğu +3 aylık Discord Nitro ayrcalığının üstüne, yaklaşık 2 gün önce Nitro ayrıcalığına sahip herkese XBox : Game Pass hediyesi verildi. Üstüne +2 aylık ! Kaçırılmaması gereken bir fırsat gibi.. Etkinlik, hediyelerin teslim edildiği güne özel birşey miydi yoksa hala devam ediyor mu orasını bilemiyicem. Henüz SteelSeries üzerinden Discord Nitro 'nuzu almadıysanız alıp aktive etmenizi ve beklemenizi öneririm. Eğer Game Pass etkinliği hala devam ediyor ise ertesi güne kadar hediyenizin teslim edilmesi lazım. Yoksa..Istanbule
Konu içeriğini beğendiyseniz lütfen geri bildiriminizi iletmeyi unutmayın.

 
Spadde

Spadde


Katılım
20 Kas 2021
Mesajlar
231
Tepkime puanı
71
Aktiflik Süresi
0
Puanları
0
Konum
Konya
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam
https://steamcommunity.com/id/Spadde2/
Vay anam babam sen bu tanıtımları bu kadar iyi nasıl yapabiliyorsun.
 
Ekin_Beey

Ekin_Beey

Şikilop

Katılım
10 Kas 2021
Mesajlar
137
Tepkime puanı
51
Aktiflik Süresi
0
Puanları
0
Web sitesi
minetore.com.tr
Minecraft
Discord
sadecekin
güzel bilgilendirici
 

Konuyu görüntüleyenler

Üst