Buraya 720x90 haftalık reklam verebilirsiniz, tıkla ve daha fazla bilgi edin

Bilgilendirme Mine-Block.Com - Genel Kurallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siraç Özmen
2px">

Siraç Özmen 

Ayın En iyi Posteri
Katılım
27 Şub 2023
Mesajlar
25
Tepkime puanı
7
Aktiflik Süresi
15s 40dk
Puanları
8
Konum
Adana
Web sitesi
uxplima.com
Discord
siracozmen
Instagram
siracozmen01
Steam
siracozmen
bannerkalp.png
Mine-Block Forumu Kullanım Kuralları ve Telif Hakkı Bildirimi

Genel Kurallar
1. Kuralların Kabulü: Tüm üyeler, foruma katılarak kullanım kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Yeni üyelik veya kurallardan habersiz olmak, kuralların ihlali için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönemsel olarak güncellenir ve üyeler, periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidir.

2. Mesaj Sorumluluğu: Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan şahıs sorumludur. Forumumuz veya yöneticilerimiz, kullanıcıların mesajlarından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.

3. Yasaklı İçerikler: Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere aykırı veya nefret dolu mesajlar göndermek yasaktır.

4. Konu Açma ve Arama: Forumda yeni bir konu açmadan önce, aynı konunun daha önce açılıp açılmadığını kontrol etmek üyelerin sorumluluğundadır. Aynı konunun tekrar açılması durumunda, yeni açılan konular yöneticiler tarafından kapatılabilir.

5. Konu Başlıkları: Açılan konuların başlıkları içeriği net bir şekilde yansıtmalıdır. "Ne olur yardım, yardım, imdat, help, acil, bi bakın arkadaşlar" gibi anlamsız başlıklar uyarı veya ceza ile sonuçlanabilir.

6. Hesap Yönetimi: Forum hesapları kişisel olup, başka birine devredilemez veya takas edilemez.

7. Discord Linki Paylaşımı: Discord linki paylaşımı yasaktır. Sadece tanıtım konuları içinde sunucuya ait Discord linki paylaşılabilir. Profil twitter bölümünde site reklamı veya Discord linki paylaşmak yasaktır ve uzaklaştırma ile sonuçlanabilir.

8. Düzen ve Saygı: Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil forumun hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez ve başkaları rahatsız edilemez. Kabalık, incitici ifadeler ve kişisel saldırılar tolere edilmez.

9. İçerik Paylaşımı: Küfür, argo, siyaset vb. konuların açılması ve yayınlanması yasaktır.

Telif Hakkı İhlallerinin Bildirilmesi
Hizmetlerimizde telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız, lütfen destek adresimize telif hakkıyla korunan eserin adı, telefon numaranız ve e-posta adresiniz ile birlikte bildirimde bulunun.

Yasal Haklar
Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludur. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Yasal şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiğinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Yasadışı içerik yayımlamak yasaktır. Yasadışı yazılım, müzik ve video paylaşımı yapan üyelerin hesapları kapatılır. Mesajları silme, düzenleme, taşıma veya forumda muhafaza etme hakkı forum yönetimine aittir.

Kişisel Haklar
Üyeler, genel ahlak kurallarına uymak ve başkalarını rahatsız etmemek zorundadır. Üyelerin, kişisel bilgi paylaşımı (adres, telefon numarası, hesap bilgileri vb.) yasaktır. Forumda yazı stili, rengi ve biçimlendirmesi okunabilirliği bozacak şekilde kullanılamaz. Her üyenin yalnızca bir hesabı olabilir. Üyelik iptali talepleri forum yöneticilerine özel mesaj yoluyla yapılmalıdır. Tüm bilgiler bir veritabanında saklanır ve izinsiz üçüncü şahıslara dağıtılmaz. Ancak, hack durumunda bu bilgilerin dağıtılmasından forumumuz sorumlu tutulamaz. Hesaplar sebep verilmeden silinebilir veya kapatılabilir.

Ek Kurallar
Virüs Total Kullanımı:
Paylaşımlar öncesinde içeriklerin virustotal.com üzerinden taratılması ve sonuçların konuya eklenmesi zorunludur. Kod paylaşılmayan içerikler kaldırılır.

Satıcılar: İçerik satmak isteyen satıcılar, virüs total sonuçları, ayrıntılı bilgi ve görseller ile birlikte içeriklerini paylaşabilirler. İçeriklerin özgün olması gereklidir ve başkasına ait içerikler satılamaz.

Firmalar: Firma yetkisi almak için kimlik, vergi levhası ve web adresi gibi belgeler gereklidir. Firmalar arası tartışmalar yasaktır. Eleştiriler, hakaret boyutuna ulaştığında müdahale edilecektir.

Takımlar: Takım yetkisi almak için belirli şartlar bulunmaktadır. Takımlar, özel kategori ve flama avantajlarına sahip olur.

Bağışlar ve reklam gelirlerinin tamamı forumun gelişimine ve sürdürülebilirliğine harcanacaktır ve bağış kampanyamıza destek olarak sayılacaktır.

Teşekkürler,

Mine-Block Forumu Yönetimi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu görüntüleyenler

Üst