Buraya 720x90 haftalık reklam verebilirsiniz, tıkla ve daha fazla bilgi edin

Kahramanmaraş Depremi - AKUT Bağış

  • Konbuyu başlatan WellSetups
  • Başlangıç tarihi
  • 190
WellSetups

WellSetups

Katılım
9 Ara 2022
Mesajlar
30
Tepkime puanı
6
Aktiflik Süresi
0
Puanları
0
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.wellsetups.com
Discord
Proomp#9980
Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki depremin insanlar üzerinde bıraktığı etkileri üzüntüyle izliyoruz. Deprem sırasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Deprem sırasında evlerinde zarar gören vatandaşlarımıza ve insanların içinde bulunduğu zor duruma dikkat çekmek isteriz. Ülke olarak birbirimize destek olmalıyız ve bu zor süreci insanların yanında olmak suretiyle atlatmaya çalışmalıyız.

Deprem sonrasında insanların yardım ihtiyaçlarını karşılamak adına birçok sivil toplum örgütü ve kamu kurumlarına bağışta bulunabiliriz. Bireysel olarak da elimizden geldiğince insanların yardımına koşabiliriz.

Kahramanmaraş halkına geçmiş olsun mesajı gönderiyor, hayatlarına dair tekrar eski haline dönebilmelerini diliyoruz. Bu zor süreçte yanlarında olduğumuzu unutmayın.

9DbKuev.png


Bugünden (06.02.2023) itibaren önümüzdeki 4 gün boyunca (10.02.2023'e kadar) kazandığmız paraların tamamını AKUT'a (Arama Kurtarma Derneği) bağışlayacağız

Maddi durumu yeterli olan kişilerin de bağışta bulunmasını temenni ederiz.

 
WellSetups

WellSetups

Katılım
9 Ara 2022
Mesajlar
30
Tepkime puanı
6
Aktiflik Süresi
0
Puanları
0
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.wellsetups.com
Discord
Proomp#9980
Daha önceden de dediğimiz gibi 4 günlük kazancımızın tamamını bağışladık, maddi durumu yerinde olanların da bağışta bulunmasını temenni ederiz.
fP279Sy.png
 

Konuyu görüntüleyenler

Üst