Buraya 720x90 haftalık reklam verebilirsiniz, tıkla ve daha fazla bilgi edin

Hayalinizdeki Minecraft Türkiye nasıl olmalı ?

• Konbuyu başlatan Roxya
  • Başlangıç tarihi
  • 408
Roxya

Roxya

print("MineLia")
Aktiflik Süresi
0
Web sitesi
discord.gg
Discord
Roxya#3211

1677600154288

Benim Hayalimdeki Minecraft Türkiye Ortamı

Öncelikle Minecraft Türkiye ortamı kimsenin bir biri ile yarışmadığı herkesin bir şeyler yapması yeni özellikler minecraft'ı
oyunculara daha çok eğlendirecek bir hala gelmesi için çabalaması gereken bir ortam. Minecraft Türkiye'de zaten birbirinden yetenekli
birbirinden becerili geliştiriciler var fakat yarış yaptıkları için veya sunucular ben daha çok oyuncu kazanacağım ben daha çok para kazanacağım
yarışına girdikleri için bir süre sonra oyuncularla ilgilenmeyi bırakıyorlar. Tüm sunucular böyle olmasa da genelde para kazanmak için P2W yapıyorlar.
Evet benim hayalimdeki ortam böyle.
Peki ya sizin hayalinizdeki minecraft türkiye ortamı nasıl ?

Kucles

Kucles 

Aktiflik Süresi
45dk
Web sitesi
selcukguner.com
Minecraft
Discord
kucles
Haklısın bu yüzden düzgün bi sunucu kurup tüm sahipleri aynı ortamda toplamak mantıklı olabilir fakat bazı sahiplerin düşüncesi sadece fesatca bunu yapmak oyüzden çok zor

Roxya

Roxya

print("MineLia")
Aktiflik Süresi
0
Web sitesi
discord.gg
Discord
Roxya#3211
Haklısın bu yüzden düzgün bi sunucu kurup tüm sahipleri aynı ortamda toplamak mantıklı olabilir fakat bazı sahiplerin düşüncesi sadece fesatca bunu yapmak oyüzden çok zor
Yani o yüzden hayalimizde ki dedik :) Ama dediğin çok mantıklı bir platformda toplasak tüm sunucu sahiplerini orada konuşsa kaynaşsa ama ne yazık ki ....

Kucles

Kucles 

Aktiflik Süresi
45dk
Web sitesi
selcukguner.com
Minecraft
Discord
kucles
Yani o yüzden hayalimizde ki dedik :) Ama dediğin çok mantıklı bir platformda toplasak tüm sunucu sahiplerini orada konuşsa kaynaşsa ama ne yazık ki ....
Deneyelim yine de senle istersen bu projeyi katılmak isteyen sunucu sahiplerine de ulaşırız

kaanymz

kaanymz

Aktiflik Süresi
3dk
Discord
sdadas
Buraya yazılabilecek bir sürü şey var ama büyük fikir şu; Özgün olmak adlı kelime bana kalırsa şu anki Minecraft Türkiye ortamında bulunmamakta herkes birbirinin aynısı ve bir de çok saçma bir şekilde boş bir drama dönmekte, toksik ve bu boş dramaları bırakmadığımız sürece yeni bir Minecraft Türkiye hayal etmek çok zor, gerek olduğu zaman benzemeleri anlayabiliriz fakat tam anlamı ile aynısı olmasını anlayamayız. Satıcılardan farklı bir örnek vermem gerekirse bazı kişiler sızdırılmış eklentiler ile beraber paket toplayıp harmanlıyor ve 150-250₺ gibi bir fiyata satıyor, daha az önce dediğim gibi yeni bir Minecraft Türkiye hayal etmek cidden çok ama çok zor.

Eğer ki piyasa büyük bir değişime giderse boş drama ve toksikliğe son verirseler ve sızdırılmış paket satmayı bırakırlarsa Minecraft Türkiye döneminin en parlak dönemlerini göreceğimizi düşünüyorum

Benim isteğim ise üstte anlattıklarımın olmaması boş drama, toksiklik, sızdırılmış eklentilerin satışa sunulması ve çalıntı sunucuların olmaması, onun dışında daha anlatabilecek bir şeyim yok sorun olarak nitelendirebileceğim şeyler bunlardır; Toksiklik, drama ve özgünlük

(Not; biliyorum konu ile birazcık alakasız fakat sorunlarımızdan da bahsetmek istedim sorunlarımızın en büyük olanını da mesajıma yansıttım.)

İyi forumlar Mine-Block halkı

Roxya

Roxya

print("MineLia")
Aktiflik Süresi
0
Web sitesi
discord.gg
Discord
Roxya#3211
Buraya yazılabilecek bir sürü şey var ama büyük fikir şu; Özgün olmak adlı kelime bana kalırsa şu anki Minecraft Türkiye ortamında bulunmamakta herkes birbirinin aynısı ve bir de çok saçma bir şekilde boş bir drama dönmekte toksik ve bu boş dramaları bırakmadığımız sürece yeni bir Minecraft Türkiye hayal etmek çok zor, gerek olduğu zaman benzemeleri anlayabiliriz fakat tam anlamı ile aynısı olmasını anlayamayız. Satıcılardan farklı bir örnek vermem gerekirse bazı kişiler sızdırılmış eklentiler ile beraber paket toplayıp harmanlıyor ve 150-250₺ gibi bir fiyata satıyor, daha az önce dediğim gibi yeni bir Minecraft Türkiye hayal etmek cidden çok ama çok zor.

Eğer ki piyasa büyük bir değişime giderse boş drama ve toksikliğe son verirseler ve sızdırılmış paket satmayı bırakırlarsa Minecraft Türkiye döneminin en parlak dönemlerini göreceğimizi düşünüyorum

Benim isteğim ise üstte anlattıklarımın olmaması boş drama, toksiklik, sızdırılmış eklentilerin satışa sunulması ve çalıntı sunucuların olmaması, onun dışında daha anlatabilecek bir şeyim yok sorun olarak nitelendirebileceğim şeyler bunlardır; Toksiklik, drama ve özgünlük

(Not; biliyorum konu ile birazcık alakasız fakat sorunlarımızdan da bahsetmek istedim sorunlarımızın en büyük olanını da mesajıma yansıttım.)

İyi forumlar Mine-Block halkı
Dediğine kesinlikle katılıyorum bazıları 5 kuruş para vermeden sadece Sanal Sunucu alarak etrafa sızdırılmış eklentiler paketlerle toplama sunucu açıyor bir de dikdatörlük yapıyor. Dediğin gibi o saydıklarını biraz düzeltirsek daha kaliteli bir ortam olabilir.

kaanymz

kaanymz

Aktiflik Süresi
3dk
Discord
sdadas
Dediğine kesinlikle katılıyorum bazıları 5 kuruş para vermeden sadece Sanal Sunucu alarak etrafa sızdırılmış eklentiler paketlerle toplama sunucu açıyor bir de dikdatörlük yapıyor. Dediğin gibi o saydıklarını biraz düzeltirsek daha kaliteli bir ortam olabilir.
Yatırımın yok ise, başlamayacaksın bu kadar

Konuyu görüntüleyenler