Buraya 720x90 haftalık reklam verebilirsiniz, tıkla ve daha fazla bilgi edin

* EraNetwork * 1.18.1 * Ekip Alımı * Global Server * Yüksek Performans *

  • Konbuyu başlatan herakless
  • Başlangıç tarihi
  • 248
H

herakless

Katılım
25 Şub 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Aktiflik Süresi
0
Puanları
0
ERA NETWORK

BİZ KİMİZ?HEDEFİMİZ NEDİR?
Era Network birkaç arkadaşın uzun yıllar Minecraft oynama serüveninden sonra birleşip kurdukları bir oyun sunucusudur. 2021 yılının Mayıs ayından itibaren yapılan planlarımızı hayata geçirmek amacında bu yolda ilerliyoruz.
Bu yolda bizimle ilerleyecek takım arkadaşları aramaktayız.
Hedefimiz önümüzdeki süreçleri aşıp büyük bir topluluğa hitap edecek oyun sunucularımızı hayata geçirmektir, son 2 yılda gözlemlediğimiz ve kurulan sunucuların aksine Era Network konseptini biraz daha değiştirip "GLOBAL"'de diğer sunuculara örnek olacak başarımlar elde etmeyi planlamaktadır.NEDEN BİZİM EKİBİMİZ DE YER ALMAYI SEÇMELİSİNİZ?SUNUCU KONSEPTİ?

Neden bizi seçmelisiniz sorusuna yanıt olarak verebileceklerim arasında en başta düzenli ilerleyen çok çalışan bir ekip olacak olması geliyor. Bir hatada birbirini suçlamaktan aksine birbirini motive etmeye yönelik ilerleyen takımımızda yer aldığınızda dediklerimi daha çok anlayacak olup takım içerisindeki olgunluğu fark edeceksiniz.
Bu durumda kaldı ki takım üyelerimiz, yaşları oldukça olgun ve insanlarla nasıl konuşup onlara nasıl davranmasını bilen kişilerden oluşmaktadır.
Sunucu konsepti başta OPFactions olarak belirlendi, ileride geliştirip HUB sunucu yapma yolunda gayret gösterip daha çok oyun modu eklemeyi planlıyoruz. Sunucu konsepti ingilizce olacak ve global'e hitap edecektir.

EKİBİMİZDE DOLDURMANIZI İSTEDİĞİMİZ ROLLERİMİZ;
? Team Developer: Sunucumuzda developerlarin işlerini tek bir kişiye yüklemek yerine 2 Oyun içi ve 1 Plugin tarafında olmak üzere 3 farklı birey almayı tercih ediyoruz. Bunun için alım şartlarımız;

:Bulunacağınız konuma ait 1 yıl deneyim.

? Builder Team: Minecraft dünyasında ve diğer sunucularda genel olarak Build olayının ne kadar kulağa kolay gelsede uzun süren ve bir o kadar da stessli bir iş olduğunun farkındayız. Bu yüzden yetkililerimizin işini kolaylaştırmak için bu bölümde çalışacak 3 Builder üyesi almaya karar verdik. Bunun için alım şartlarımız;

:Bulunacağınız konuma ait 1 yıl deneyim.In-Game | Discord Admin: Sunucu içerisinde ve discord'da (discord görevinde bir çoğumuz yer alacağımız için bu göreceli olacak) görev her türlü önleme karşı aklımızda 2 Admin rolünde yer alıcak bireyler aramaya karar verdik. Bunun için alım şartlarımız;

: Bulunacağınız konuma ait 6 aylık deneyim.

: Sunucu konsepti ingilizce olacağından ve globale hitap edeceğimizden dolayı en az B1 seviye ingilizce'ye sahip olmanız gerekmektedir, bu durum da Admin rolünde bulunmak isteyip de ingilizceniz yoksa yine başvuruda bulunabilirsiniz fakat ingilizce'ye sahip olan adaylarımız her zaman öncelikli olacaktır.Moderator: Sunucu da her zaman her rolümüz online olacak diye bir kaide yok. Adminlerimiz aynı zamanda gitmiş veya kaffa dağıtmak amaçlı başka oyunda oluyor olabilirler bu durumlarda Moderatörlerimiz araya girecek kısacası onların yerini alacak kişiler almak istedik. Bunun için alım şartlarımız;

: Bulunacağınız konuma ait 3 aylık deneyim.
: Sunucu konsepti ingilizce olacağından ve globale hitap edeceğimizden dolayı en az B1 seviye ingilizce'ye sahip olmanız gerekmektedir, bu durum da Moderatör rolünde bulunmak isteyip de ingilizceniz yoksa yine başvuruda bulunabilirsiniz fakat ingilizce'ye sahip olan adaylarımız her zaman öncelikli olacaktır.


İletişim ve başvuru için discord:
xtully#7269
 

Konuyu görüntüleyenler

Üst